Andrii Prots Photography

Andrii Prots Photography

Menu

Вітаю.
Я радий, що ви дішли до сторінки контактів!
Дістати мене можна тут:
instagram.com/andrii_prots_photography
facebook.com/AndriiProtsPhotography
viber/telegram
+380997139585
andriiprots84@gmail.com

Instagram

 • У мене велика маленька радість. Одні з найближчих моїх друзів – а за сумісництвом пара, яку я знімаю найдовше – має дівчинку Аню 💁🏻‍♂️🤱🏼 Я вже не можу дочекатися, коли буду її фотографувати. 
І нарешті можу поділитися їхньою вагітною фотосесією. З Наталкою і Стасом ми разом від заручин. Я знімав їм lovestory. Потім весілля, річниці. Так ми стали дуже близькими друзями. І вже не тільки я бачив усі їхні найважливіші моменти, а й вони мої. 
На зйомку малечі я вже напросився 😋 Вона буде рости, а я буду це фіксувати. Для Ані вільні дати в мене є вже на всі події. Я зворушливий, хоч і бородатий.

Отак, друзі, я сімейний фотограф. 
Ще в мене є родина, у якої я родинний фотограф – знімаю усі найважливіші події: онуків, дітей, батьків, бабусь. І це просто капець як круто! 
Сімейна зйомка – моя улюблена! Розкрию вам трохи секретів сьогодні.

Стільки всього відбувається в кадрі! Це точно не про постановочні кадри. Це про вас, про вашу родину, про стосунки. Макіяж, одяг, образ – вже другорядне. Затійте краще якийсь пікнік, гру з дітьми, ранкову каву в ліжку, сніданок на світанку в садку.

Круто, коли все відбувається на вашій території – ви вдома, на дачі, в гостях у бабусі з дідусем. Непосидюча малеча, серйозні чи не дуже батьки, дідусь з бабусею, які не люблять дивитися в кадр (як на тих фото зі стіни), але тануть в усмішці, коли до них прибігають гратися діти.
А я просто виловлюю ці моменти, а потім показую вам на фото, які ви щасливі і гарні. 
Завжди знайомтеся зі своїм фотографом напередодні зйомки. Це велика частка успіху. 
Маєте свого сімейного чи родинного фотографа? Розкажіть, за що ви його цінуєте. А якщо не маєте, то прийму в добрі професійні руки 🙌
Пишіть, раптом у вас якесь щастя трапилося.

#сімейнийфотограф 
#фотографкиев
#семейныйфотографкиев
#lovestorykiev #pragnancy #вагітність #беременность #лавстори
 • Буде простіше зі мною співпрацювати чи просто спілкуватись, якщо я розповім трохи про себе. Пора познайомитися 👋
➊ 
Я волиняка. Тобто з Луцкої області 😜 Люблю волиняцку мову. І не думайте, що я безграмотний. Ниц то не так 
➋ 
А взагалі я філолог: вчитель англійської і німецької мови. В школі не працював ні дня. І діти, і я від того у виграші.
➌
3 роки прожив в Америці. Мав там багатогранне життя - працював в ресторані, в банку, розбирав машини на запчастини і продав їх на eBay. 
➍
Друзі кажуть, що моя супер-сила - знайомитися з людьми. Люблю шуткувати з незнайомцями. Мама каже, що то невиховано. 
➎
Я чоловік журналістки. Тому три роки підряд зустрічав новий рік на її роботі - на війні, в пожежній частині і в потягу на Мукачево.
➏
Знаю напам’ять усі серії Friends. У вікторинах на тему серіалу наша команда займає перше місце по місту 
➐ 
П`ять років тому я покинув офісну роботу і почав працювати на себе. Тепер не треба сидіти по 8 годин на день за комп’ютером, щоб заробити 5к гривнів.
➑ 
Я не палю вже півроку 🤙

#andriiprots #photographerkiev #фотографкиев #фотографкиїв #doubleexposure
 • Кажуть, постити у вихідні це внікуда. Нехай 🙃
В мене з’явився натрій і я вирішив увірватись заново у вашу стрічку. 
А поки відпочивайте, бо завтра на любіму роботу))
І да! Обіймайтесь, як це робить @katesench i @alexandr_skafandr або як вмієте.
 • Привіт! 
Тиждень після моєї операції. Я не хотів про це писати, щоб не нити. Але погане вже позаду. А в мене новий досвід. І тепер такі дивні відчуття - натхнення якесь, чи що. Хочеться вийти з цього всього іншим. І не забути про свій намір одразу, як тільки знімуть шви. Тому залишаю це тут. ⠀
Я дізнася про свою пухлину випадково. Просто прийшов на УЗД і лікар тицьнув датчиком (чи як воно там називається) на нирки. І каже: О! Є! Таке велике, що важко було не помітити. До того я півроку ходив по неврологах, шукав причину високого тиску. Але потрібно мені було до ендокринолога.
⠀
Знаю, що в багатьох бувають проблеми з тиском. Може вам буде корисною моя розповідь. Високий тиск без причини, головні болі, сильна пітливість. Найгірший симптом - адреналінові книзи (це я зараз знаю, як воно називається, а раніше вважав, що це панічні атаки). Я прокидався посеред ночі, серце вискакувало з грудей, ніби я пробіг 2 марафони.
⠀
Називається феохромоцитома наднирника. Воно виділяє в організм конячі дози гормонів і шкодить серцю. Тому треба одразу йти до лікаря і вирішувати, що робити. Бувають випадки, коли ще можна пробувати її полікувати. Але ми вирішили якомго швидше позбутися цієї штуки. Вимахала вона вже до 6 см. ⠀
Тепер вже почуваюся набагато краще. Тиск нарешті нормальний. Симптоми зникли одразу - ще в реанімації я зрозумів, що попри спеку не пітнію. Це кайф. Тепер треба, щоб мій лівий наднирник зрозумів, що він сам. І почав маслати за двох.
⠀
Я не знаю, чому воно в мене виросло. Лікар каже, що я в тому не винуватий. Але тепер хочу більше приділяти уваги своєму здоров’ю - правильне харчування, потім спорт. Частіше спілкуватися з батьками, бачитися з друзями - мало хто знав, але підтримки отримав дуже багато. І хотів би нарешті офіційно одружитися зі своєю Оксаною. Вона мене оберігала, як тигриця.
⠀
Хух! Будьте здоровими! Але якщо хворієте, то хай вам трапиться гарний лікар. ⠀
Подивіться сторіз. Там моє відеозвернення до батька, якого Оксана не пустила в реанімацію. Я тільки відходжу від наркозу і зі всіх сил намагаюся показати, що все норм. Сьогодні вперше подивився його. Бо раніше боляче було сміятися. ⠀
А зараз пафосно, але щиро - дякую, що ви зі мною 🙏
 • Знов той пес! 
На презентації міні-скульптурок @shukay.kyiv приходить Альбус. Не Дамблдор, не Поттер, а білий пес. Я дуже люблю його фотографувати. Поки я не звертаю на нього уваги, він такий собі безтурботно ходить. А як повертаюся в його бік з камерою - отак прищурює очі, типу я якийсь підозрілий. Собака-подозрєвака 😂 А ви як думаєте, що тим виразом морди він намагається мені сказати?
 • Кажуть, що охоплення переглядів стрічки Instagram падає, але це не означає, що вже не варто щось постити тут 😉 ⠀
Отже далі будуть портрети з моєї поїздки в Грузію. Портрети жіночі. Чогось саме вони більше дбають про контент для своїх соцмереж і сайтів. ⠀
Погоджуєтесь?
 • Через тиждень переводять годинник вперед, а це означає, що знімати можна буде довше. Скоріше б ці теплі вечори. ⠀
✨ ⠀
P.S. А тим часом сезон комарів відкрито 🤦🏻‍♂️
⠀
 • Алла і Сергій відкрили мій весільний сезон!
😎🚀📷 #andriiprots #photographerkiev #weddingphotographerkiev #weddingkiev #фотографкиев #свадебныйфотографкиев #весільнийфотограф #свадебныйфотографукраина
 • Олександр. Засновник @drommel_furniture . Успішні люди надихають мене. Я не втрачаю можливості чомусь повчитись в них і мені приємно вкласти трохи себе в розвиток бренду. 
Приходьте. Будемо творити!
#andriiprotsphoto #businessportraitkiev #portraitkiev #photographerkiev #portrait #фотографкиев #портрет
 • О нє!
Ще декілька літніх постів я точно зроблю!
Да, осінь. Да, листя майже впало і скоро новорічний настрій заполонить всі вітрини і на вулицях запахне глінтвейном 🍷
Але я не можу не поділитись цими фото.
•
Дарія написала «9 місяців і не одного фото, де я гарна вагітна». Виправити це ми встигли)))
•
Скоро зйомка хрестин! 🕺🏻
•
#photographerkiev #familyphotographerkiev #portraitkiev #фотографкиев #фотографкиїв #сімейнийфотографкиїв #семейныйфотографкиев #photographerukraine #pragnancy #cute #love